وقتی صحبت از تلویزیون می شود ، من به اندازه کافی از نمایش های مورد علاقه خود نمی توانم بدست آورم: جشن می گیرم که وقتی 15 دقیقه از تماشای ابرنواخترها در هوا می مانیم ، بازدید می کنم. وقتی قدیمی ها مثل دختران Gilmore دوباره راه اندازی می شوند ، هیجان زده می شوم . من خوشحالم که بازدیدهای فرقه ای مانند یک روز در هر زمان لغو شده توسط یک شبکه جدید دوباره زنده می شود. و من تشویق زمانی که خبر از امکان شنیدن بزرگ کمی دروغ اسپین آف .

 

 

برنامه نویسان Big Little Lies قبلاً دو فصل را از منابع اصلی خارج کرده اند - کتابی با همین نام توسط Liane Moriarty - و رئیس جمهور HBO همه تایید کرده است که یک فصل 3 Big Big Lies اتفاق نمی افتد. اما طبق واریانت ، موریارتی پیچیدگی های بیشتری در آثار دارد. اگرچه نویسنده می گوید که او مشغول نوشتن کتاب به طور خاص در مورد مونتری پنج است ، اما او احتمال نوشتن داستان های آینده را در همان جهان - با برخی از شخصیت های قابل تشخیص - رد نکرده است.

 

او به Variety می گوید :

 

"تنها چیزی که من گاهی فکر می کردم ، حتی قبل از این اتفاق افتاده است ، شاید پرش از جلو باشد تا وقتی بچه ها در دبیرستان هستند - سالها پیش. بنابراین ، این یک امکان است ، اما سالها نیست. من احساس می کنم که قبل از اینکه این کار را انجام دهم ، به یک استراحت نیز احتیاج دارم. "

همچنین مدت زمان زیادی پیش خواهد بود که هرگونه اسپین آف ممکن در صفحه کوچک ظاهر شود ، زیرا موریارتی قصد دارد برای اولین بار داستانهای آینده را به عنوان رمان بنویسد.

 

او به Variety می گوید :

 

"این برای من خواهد بود برای یک کتاب ، که شاید حتی شخصیت های مشابه را نداشته باشند. شاید من در همان شهر باشم. اما نمی دانم. این فقط فکر است."

در این میان ، نویسنده هنوز هزاران پروژه جالب در آثار دارد. بزرگ کمی دروغ ستاره نیکول کیدمن در ستاره و تهیه کننده آینده نه کاملا غریبه Hulu به سری ، با اقتباس از 20 رمان موریارتی به همین نام و انتظار می رود به برتر در سال 2020. علاوه بر این، رمان موریارتی سه آرزو باشد، همچنین برای تلویزیون توسعه یافته، با توجه به مهلت . هر دو رمان درام و فتنه بیگ کوچک را به ارمغان می آورند و بر زندگی ن پویا تمرکز می کنند ، بنابراین قبل از تماشای نمایش ها حتما آنها را بخوانید.

 

 

'Nine Strangers Perfect' توسط لیان موریارتی

12.65 دلار

خرید در آمازون

این که آیا هواداران به زودی مجدداً به مونتری مراجعه خواهند کرد یا خیر ، هنوز مشخص است. اما یک چیز مسلم است: مردم داستانی را می خواهند که ن قدرتمند را بیش از هر زمان دیگری متمرکز کند - و موریارتی همچنان همان چیزی را ارائه می دهد.


آرشیو کتابهای ممنوعه ، ,  ,یک ,موریارتی ,های ,رمان ,قبل از ,می گوید ,است ، ,    ,آینده را

ماریسا مایر چهار کتاب جدید در زمینه افق دارد - از جمله اولین عاشقانه معاصر او ، "کارما فوری"

فیلم "سه زن" لیزا تددئو در یک زمان از تلویزیون به یک سریال تلویزیونی تبدیل می شود

Spin-Off 'Big Little Lies' ممکن است به شکل کتابهای جدید از لیان موریارتی در حال آمدن باشد

مجموعه شعر "گربه ها" توسط TS Eliot برای خوانندگان طرفدار موسیقی باید خوانده شود

"دختران مقاله" سریال طنزهایی است که باید ماراتن بخوانید - اگر تابحال از دست رفته اید "چیزهای عجیب و غریب"

'Layoverland' توسط Gabby Noone رمان عالی YA برای طرفداران "مکان خوب" است

چرا سارا رز اترر رمان ترسناک بدلكانه درباره تجربه زن بودن را نوشت

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

آموزش برنامه نویسی داروهای گیاهی حورا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. چسب نسوز High Temper ویرا مدرن editelite مامان و بابا و بچه‌ها سما مطلب وکالت رایتم : مرجع وبمستران ایرانی