اولین نمایش تئاتر گربه ها در تاریخ 20 دسامبر به نمایش درآمده است ، اما فکر نکنید که می توانید همه چیز را از این تجربه بدست آورید و فقط در آن شب با ورود به سینمای سینما وارد شوید. من پنج دلیل خوب دارم که شما باید قبل از دیدن گربه ها کتاب را بخوانید ، امیدوارم که امسال برای لذت بردن از آن استفاده کنید.

 

موزیکال معروف اندرو لوید وببر ، که در سال 1981 در وست اند لند لندن اجرا شد ، براساس مجموعه شعرهای TS Eliot در سال 1939 ، کتاب Old Celsical Possum ساخته شده است . خیلی از آهنگهای این موزیکال از آیه های مبتنی بر داستان موجود در آن کتاب است ، به استثنای "حافظه" ، که بر اساس شعر دیگری از الیوت با نام "راپسودی در یک شب بادی" ساخته شده است. اکنون ، 80 سال پس از آنكه الیوت در ابتدا كتاب گربه های عملی Old Possum را برای خدایان خود ترسیم كرد ، اشعار او برای اولین بار راهی پرده بزرگ می شوند.

 

این که آیا شما از قبل طرفداران گربه ها هستید ، یا نمی دانید که چه جهنمی در مورد این تریلر ایجاد شده است ، باید قبل از دیدن فیلم اقتباسی فیلم در سینماها ، کتاب Old Possum's Cats Practical را بخوانید . این کتاب هنوز در حال چاپ است ، و همچنین در قالب کتاب الکترونیکی در دسترس است ، بنابراین برای پیدا کردن نسخه ای دیگر نیازی به جستجوی دور نیست.

 

 

'کتاب گربه های قدیمی Possum' نوشته TS Eliot

9،98 دلار

خرید در آمازون

 

در اینجا پنج دلیل خوب برای مطالعه کتاب قبل از دیدن گربه ها در سینماها وجود دارد ، در صورت نیاز به کمی قانع کننده تر.

 

اگر هرگز ندیده اید یا موسیقی آن را نمی شنوید ، آن را بخوانید

 

تصاویر جهانی / YouTube

هرگز دیدن و شنیدن موزیکال دلیل اول این نیست که شما باید قبل از انتشار تئاتر گربه ها کتاب Old Possum of Cats Practical را بخوانید . از آنجا که تقریباً هر آهنگ در گربه ها مستقیماً از مجموعه شعرهای TS Eliot گرفته شده است ، خواندن کتاب روشی خارق العاده برای آشنایی با شخصیت هایی است که در صفحه بزرگ ملاقات خواهید کرد.

 

 

اگر کلمات را نمی دانید یا آنها را به خاطر نمی آورید ، آن را بخوانید

شما بعضی از گربه ها را می شناسید ، اما همه آن ها نیست. شاید شما یکی از دو ضبط بازیگران Cats را که در Spotify موجود است ، گوش کرده اید یا ضبط ویژه PBS در سال 1998 را به عنوان یک کودک مشاهده کرده اید. اگر همه سخنان آهنگ ها را به صورت قلاب نمی دانید ، یا در ایجاد چند خط مشکلی ندارید ، برداشتن کتاب گربه های قدیمی Old Possum یک راه جالب برای آماده سازی خود برای دیدن گربه ها در سینماها است. .

 

اگر دوست دارید گربه ها به طور کلی آن را بخوانید

 

تصاویر جهانی / YouTube

هنگامی که کتاب گربه های عملی Old Possum را می خوانید ، کاملاً واضح می شود - TS Eliot واقعاً فهمید که اصحاب خزدار ما درمورد چیست. "Rum-Tum Tugger" را در نظر بگیرید که در مورد گربه نامگذاری شده می گوید:

 

"هنگامی که شما به او اجازه می دهید ، پس او می خواهد خارج شود.

او همیشه در طرف اشتباه در است ،

و به محض اینکه او در خانه است ، پس دوست دارد او را بدست آورد.

او دوست دارد در کشو دفتر ،

اما اگر نتواند بیرون بیاید چنین هیاهو می کند.

.

Rum Tum Tugger برای نوازش اهمیتی نمی دهد.

اما او در وسط خیاطی شما به دامان شما می خورد ،

زیرا هیچ چیز از او مانند یک گل آلود وحشتناک لذت نمی برد. "

به من بگویید که تقریباً هر گربه ای که می شناسید و دوستش ندارید نیست. عاشق گربه هایی که وماً گربه های گربه نیستند ، باید مجموعه شعر الیوت را انتخاب کنند و به آن بخوانند.

 

اگر می خواهید از برخی از شعرهای خوب و سرگرم کننده لذت ببرید ، آن را بخوانید

اگر هیچ چیز دیگری شما را مجبور به خواندن کتاب گربه های عملی Old Possum نکند ، شما باید حداقل به آن توجه کنید که شایستگی های خوبی را که ارائه می دهد ، داشته باشید. این گذر را از "Skimbleshanks: گربه راه آهن" در نظر بگیرید که توصیف یک گربه شخصی مهم است که تمام شب در قطار پستی سوار می شود:

 

"شما ممکن است بگویید که به طور کلی این Skimble است که مسئول است

از اکسپرس اتومبیل خواب.

از راننده و نگهبان گرفته تا کارتن بازیگران

او بر همه آنها نظارت خواهد کرد ، کم و بیش. "

کتاب گربه های عملی قدیمی پوزوم پر از این لحظه های ارزشمند چوپان است. در زمانی که همه چیز در حال شروع به نظر می رسد مانند یک آتش سوزی بزرگ و بزرگ ، ما به اندازه تعداد بیشتری قلاب نیاز داریم.

 

اگر می خواهید بفهمید که همه هیاهو چیست چیست ، آن را بخوانید

 

تصاویر جهانی / YouTube

آیا کسی به شما گفته است که گربه ها موسیقی بد برادوی هستند چون نقشه ندارند ؟ آیا شما احساس سرخوردگی و زرق و برق زرق و برق رقصندگان اسپندکس پوشیده وانمود می کنید . خوب ، گربه ها؟ اگر آنچه را که همه سر و صدا در مورد گربه ها در مورد آن است ، به دست نمی آورید ، اکنون زمان مناسب برای خواندن کتاب های الیوت است. اگر اشعار را دوست ندارید ، مطمئناً از شنیدن آنها در موسیقی و خوانندگی های با استعداد که اجرای رقص های نمدی را اجرا می کنند ، لذت نخواهید برد ، بنابراین قبل از دیدن فیلم ، خودتان را با خواندن کتاب صرفه جویی کنید .


آرشیو کتابهای ممنوعه ، ,گربه ,کتاب ,  ,ها ,های ,گربه ها ,است ، ,را بخوانید ,گربه های ,آن را ,تصاویر جهانی youtube

ماریسا مایر چهار کتاب جدید در زمینه افق دارد - از جمله اولین عاشقانه معاصر او ، "کارما فوری"

فیلم "سه زن" لیزا تددئو در یک زمان از تلویزیون به یک سریال تلویزیونی تبدیل می شود

Spin-Off 'Big Little Lies' ممکن است به شکل کتابهای جدید از لیان موریارتی در حال آمدن باشد

مجموعه شعر "گربه ها" توسط TS Eliot برای خوانندگان طرفدار موسیقی باید خوانده شود

"دختران مقاله" سریال طنزهایی است که باید ماراتن بخوانید - اگر تابحال از دست رفته اید "چیزهای عجیب و غریب"

'Layoverland' توسط Gabby Noone رمان عالی YA برای طرفداران "مکان خوب" است

چرا سارا رز اترر رمان ترسناک بدلكانه درباره تجربه زن بودن را نوشت

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

طلا موزیک : دانلود آهنگ جدید فروشگاه خرید لیدن خرید آهن قراضه و فروش محصولات نوردی تولیدی لباس زنانه چیت بلک وبلاگ اختصاصی تیم ویکی لوپ رویای سیما | دانلود فیلم و سریال جدید آموزش طراحی سایت،بازایابی آنلاین، آموزش بهینه سازی سایت مشاوره کودک عمومی