داستین به کتابدار بسیار متقاطع فصل دو کتاب " Stranger Things " می گوید: "من در سفر کنجکاوی قرار گرفته ام و به سفرهایم نیاز دارم ." این کتابها - این کتابها paddles من هستند. "

 

برای من ، اخیراً ، این دست و پا زدن ها Paper Girls بوده اند ، یک سری رمان های گرافیکی از Image Comics ، که شماره 30 و آخرین را در تاریخ 31 ژوئیه منتشر می کند. در جایی که Stranger Things به بینندگان ویل ، مایک ، داستین و لوکاس می دهد ، ده سرعت خود را گم می کنند. دوچرخه به عنوان آنها از پدیده فوق طبیعی استفاده می کنند ، Paper Girls به خوانندگان ارین ، مک ، KJ و تیفانی ، چهار دختر تحویل دهنده کاغذ بدون مزخرف و سخت صحبت می کند.

 

Paper Girls در شهر حومه شهر استونی استریم در سال 1988 تنظیم شده است. این شهر ساکت و آرام است - یعنی تا زمانی که یک مسافرت با مسافران وقت از آینده چهار چوب لاکروس را به دست خود نکشید ، سیگار کشیدن ، دوچرخه سواری با دوچرخه را به سفر می فرستد. از طریق فضا و زمان ، از جمله بندها در دوران ماقبل تاریخ ، 2000 و اوایل 2000 و آینده و آینده بسیار دور. جدول زمانی و کاراکترهای مختلف زیادی برای دنبال کردن وجود دارد ، اما اعتماد شما هرگز در نویسنده برایان K. واگن ، نویسنده ای که پیش از تندرست شخصیت های خود در یک جدول زمانی جدید ، یا هنرمند کلیف چیانگ ، پیوند برقرار نمی کند ، هرگز سوء استفاده نمی شود .، که این سریال را با تصاویر تصویری دیگر به پایان می رساند. Vaughan برای مصاحبه در دسترس نبود ، اما Chiang به Bustle می گوید که "داشتن بازیگران دختران پیچ و تاب زیادی را برای چیزها ایجاد می کند. تازه است ، مهم است و برای من شخصاً پیگیری این گروه متنوع دختران واقعاً معنی دار بود. به خصوص کمیک ها ، ما به همان داستانهایی که به آنها سنتی داده می شود ، نیازی به داستانهای مشابه نداریم. "

 

"حالا خود 12 ساله چه فکر می کنی؟ سؤالاتی از این دست فراتر از دلتنگی است."

اولین قوس داستان Paper Girls همان روح نوستالژیک Converse High Top-Clad از Stranger Things را ارائه می دهد. حتی وقتی دختران کاغذ در جدول زمانی مختلفی قرار دارند ، زیبایی شناسی صورتی صورتی و کودک آبی رنگ بر تصاویر حاکم است. آثار هنری چیانگ بدون در نظر گرفتن چه دوره زمانی در آن ها ، دختران را به عنوان پیوند باران سیلانت می کند. موی چتری و یقه های ظاهر شده ، حتی وقتی دختران فراتر از تصوراتشان با گذشته ها و آینده ها روبرو می شوند ، باقی می مانند.

 

 

"دختران مقاله: جلد اول" از برایان K. Vaughan و Cliff Chiang

25.10 دلار

خرید در آمازون

چانگ گفت: "ما فقط در دهه 80 برای اولین قوس خود هستیم اما این دیدگاه همه چیز را بعد از آن اطلاع می دهد." "دیدن آینده های مختلف و گذشته های ماقبل تاریخ از نگاه دختران و آن زمینه فرهنگی آن چیزی است که باعث تعجب آور و قانع کننده می شود. خود شما 12 ساله اکنون چه فکر می کنید در حال حاضر؟ آیا سؤالاتی از این دست فراتر از دلتنگی است."

 

گذشته بر خلاف Stranger Things ، گذشته در دختران مقاله بسیار قدرتمندتر است ، به خصوص به این دلیل که Vaughan قاعده مهم سفر در زمان را می شکند و به شخصیت ها اجازه می دهد تا آینده خود را برآورده کنند. البته ، دختران كاغذی از این قدرت استفاده می كنند تا سعی كنند سرنوشت خود را تغییر دهند - با درجات مختلفی از موفقیت.

 

 

"من شنیده ام که داستان های سفر زمانی اساساً در مورد پشیمانی ، در مورد رفتن به گذشته برای رفع اشتباهات است ، اما فکر می کنم Paper Girls خوش بینانه تر است."

در جلد 2 ، شخصیت ارین با شخصیت بزرگسال خود ملاقات می کند. همانطور که می توانید تصور کنید ، بزرگسالان ارین شوکه می شوند و برای آرام کردن اعصاب خود از یک Xanax استفاده می کنند. "آیا این داروها هستند؟ . آیا می توانیم بیمار! " فریاد جوان ارین. لحظه ای طنزآمیز است ، اما آینده با همه شخصیت ها مهربان نیست. دختر كاغذي ، مكس ، به دنبال نفس بزرگسالي خود است ، فقط براي اينكه بفهمد او به عنوان كودك در اثر سرطان درگذشت.

 

چیانگ می گوید: "من شنیده ام که داستان های سفر زمانی اساساً در مورد پشیمانی ، در مورد رفتن به گذشته برای رفع اشتباهات است ، اما فکر می کنم Paper Paper ها خوش بینانه تر هستند." وی گفت: "این درمورد کارهایی است که اکنون می توانیم انجام دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که به تایمرهای بدبخت پایان نمی دهیم. با نگاهی به فرار ، من از اینکه چه مقدار از عشق ، امید و دوستی است ، تعجب می کنم. من با آن خوب هستم. "

 

Paper Girls این تابستان به پایان می رسد و Vaughan و Chiang کمی پشیمان نیستند: این سریال قرار است در یک برنامه تلویزیونی Amazon Prime ساخته شود ، ساخته Stephany Folsom از داستان اسباب بازی 4. این نمایش ، بدون شک ، در طرفداران جلب خواهد کرد. از چیزهایی که غریبه.

 

چیانگ می گوید: "مقایسه بسیار اجتناب ناپذیر و صادقانه است ، در ابتدا من ناامید شدم زیرا برای هر دو سریال کاملاً منصفانه نیست." وی گفت: "من واقعاً از اینكه Stranger Things از فیلم های علمی تخیلی و ترسناک جشن می گیرد لذت می برم . آنها یك كاری شگفت انگیز را با بازخوانی این دوره با حساسیت داستان پردازی مدرن انجام می دهند. با آن در ارتباط بوده اند. "

 

با این حال ، دختران مقاله ای چیزهای غریبه فمینیستی نیستند که من آرزو می کنم آن را بکنم ، زیرا نویسنده ، هنرمند ، رنگ آمیزی و نویسنده همه مرد هستند. تمایل Vaughan برای نوشتن شخصیت های زن - شخصیت های اصلی در حماسه و Y نیز ن بودند ، به همراه هنرمندان طنز - و خرده فروشی های Wonder Woman Chiang جایگزینی برای دیدگاه واقعی ن و ن نیست.

 

چيانگ وقتي از او در مورد اين نابرابري سؤال مي كنم ، مي گويد: "هر چقدر جهان هايي كه ما خلق مي كنيم چقدر خارق العاده است ، داستان هايي كه ما مي گوييم بايد جهاني را كه در آن زندگي مي كنيم منعكس كند و اين يعني تنوع در نژاد ، جنس و جنسيت است." وظیفه ما برای همدلی و در نظر گرفتن دیدگاههایی که خود ما نیستند. ممکن است همیشه در این امر موفق نباشیم ، اما باید تمام تلاش خود را بکنیم. تنوع بیشتر و گنجاندن بیشتر در داستانهای ما ، فقط می تواند چیز خوبی باشد ، همانطور که داشتن صداهای متنوع تر برای گفتن داستان نیز اهمیت دارد. "

 

بطور قطع ساخته شده یا نیست ، آنچه من از Paper Girls و Stranger Things می گیرم همان است: قصه گویی قانع کننده ، یادآوری زیبایی گذشته و امید که گروهی از بچه های شه بتوانند جهان را نجات دهند. به تازگی ، آن امید احساس اهمیت ویژه ای می کند.


آرشیو کتابهای ممنوعه ، ,  ,های ,دختران ,paper ,ها ,است ، ,paper girls ,stranger things ,می کند ,، اما

ماریسا مایر چهار کتاب جدید در زمینه افق دارد - از جمله اولین عاشقانه معاصر او ، "کارما فوری"

فیلم "سه زن" لیزا تددئو در یک زمان از تلویزیون به یک سریال تلویزیونی تبدیل می شود

Spin-Off 'Big Little Lies' ممکن است به شکل کتابهای جدید از لیان موریارتی در حال آمدن باشد

مجموعه شعر "گربه ها" توسط TS Eliot برای خوانندگان طرفدار موسیقی باید خوانده شود

"دختران مقاله" سریال طنزهایی است که باید ماراتن بخوانید - اگر تابحال از دست رفته اید "چیزهای عجیب و غریب"

'Layoverland' توسط Gabby Noone رمان عالی YA برای طرفداران "مکان خوب" است

چرا سارا رز اترر رمان ترسناک بدلكانه درباره تجربه زن بودن را نوشت

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

CIW TEST تم کالا peymanwarehouseir اسرا 22 خدمات مجالس آریامن ماه ناز - سایتی برای همه قیمت خرید پارکت خرید کاغذ دیواری ارزان قیمت اتاق برنامه نویسی من هلیانتوس