اولین YA مناسب برای طرفداران مکان خوب به زودی به یک کتابفروشی در نزدیکی شما خواهد رسید. در لاویورلند گبی نوئون ، دو نوجوان درگیر در یک تصادف وحشتناک بعدا عاشق شدند در حالی که در حال نظافت بودند. این کتاب در تاریخ 21 ژانویه سال 2020 در حال آمدن است ، اما می توانید این پیش نویس را بخوانید و یک نگاه اول منحصر به فرد را به جلد زیر بدست آورید!

لایورلند به بیتریس ، نوجوان مسن تر که تازه زندگی خواهر کوچکتر خود را "خراب کرده" باز می شود. متأسفانه ، بیا قبل از این که بتواند امور را درست کند ، در تصادف اتومبیل جان خود را از دست می دهد و با هواپیما که به سمت پاکسازی است بیدار می شود . برای رسیدن به آن به بهشت ​​، او باید به 5000 نفر دیگر در پاکسازی کمک کند تا بفهمند چه چیزی آنها را از رسیدن به دروازه های مروارید باز می دارد. قرار است یکی از اولین تکالیفش ، Caleb ، به بهشت ​​برود ، اما Bea دلیل بسیار خوبی دارد که نمی خواهد به او کمک کند تا آنجا را بسازد - او به همین دلیل است که او در حال نظافت است.

Layoverland از Gabby Noone برای مدتی خارج نمی شود ، اما می توانید امروز از خواندن آن شروع کنید. گزیده ها و جلوه های اختصاصی Bustle را در زیر مشاهده کنید ، و آماده کنید تا نسخه ای از Layoverland را هنگام تحویل در فروشگاه ها در تاریخ 21 ژانویه 2020 انتخاب کنید.

PROLOGUE

شما می دانید نوع گریه کردن در جایی که گریه می کنید بیش از یک چیز است و سپس به یک موضوع کمی ناراحت کننده اما هنوز هم قطعاً فکر می کنید فکر می کنید و باعث می شود حتی بیشتر گریه کنید؟ و بعد به هر اتفاق بدی که در کل زندگی ات برای تو افتاده فکر می کنی و هرچه فکر می کنی در جهان ناعادلانه است؟ و مثل این است که شما در برخی از مسابقات رکورد جهانی گینس شرکت می کنید تا ببینید چه کسی می تواند بیشترین تکه های یک پیتزا را داشته باشد و چهره شما آیا پیتزا است و اشک شما صدر است؟ فلفلونی اشتباهات شما ، زیتون های سیاه بودن به اندازه کافی کافی نیست ، قارچ های طرد شده ، و برای اندازه گیری خوب ، چند تکه از آناناس برای نشان دادن چگونگی مرگ زنبورها با سرعت هشدار دهنده است و شما هیچ تصوری ندارید که چگونه جلوی آن را بگیرید ؟

نه؟

من هم نه.

من معمولاً کسی نیستم که گریه کند. من تا به امروز با این نوع گریه ها آشنا نبودم ، اما آن نوع گریه هایی است که من هنگام رانندگی در هوندا سیویک استفاده شده ام انجام می دهم. ماشین من در سال 1999 ساخته شده است ، یعنی سه سال قبل از تولد من ، چهار سال قبل از تولد خواهر کوچک من ، و بیست سال قبل از امروز ، که من به طور تصادفی زندگی او را خراب کردم.

منظور من این است که فکر نمی کنم تمام زندگی او خراب شود ، اما زندگی او در حال حاضر خراب است و آیا واقعاً همین نیست؟

من خیلی شرمنده راه خود را به خانه می روم و با او روبرو می شوم ، اما من آنقدر گریه کرده ام که می ترسم از نشان دادن صورت پفی قرمز من در هر نقطه عمومی استفاده کنم. من بهترین خانه دوست ندارم که به آن پناه ببرم ، زیرا صادقانه بگویم خواهرم بهترین (و تنها) دوست من بود. بنابراین من فقط 5 ساعت گذشته بدون هدف رانندگی کرده ام.

"Layoverland" توسط گابی نوون

12.77 دلار

|

آمازون

خرید در آمازون

سه گانه

ما باز هستیم

حمایت شده توسط ابیس

Laat je verrassen met ibis، ibis Styles en ibis بودجه en ontdek nieuwe steden

بیشتر ببین

نکته کمی ناراحت کننده تر که باعث می شود حتی بیشتر گریه کنم ، درک این موضوع است که آهنگهای کافی درباره دعوا با بهترین دوست شما وجود ندارد. و احتمالاً آهنگهای صفر در مورد دعوا با بهترین دوستتان که خواهر شما نیز هست ، وجود دارد. قطعاً آهنگهای صفر در مورد دعوا با بهترین دوست شما که اتفاقا خواهر شما نیز هست ، وجود دارد زیرا شما فقط زندگی او را خراب کرده اید.

اما بعد از ساعاتی که در سکوت کامل در اطرافیان رانندگی می کنم ، تصمیم می گیرم برای گوش دادن به چیزی پیدا کنم. شاید موسیقی شرایط را بهتر کند و یا حداقل صدای غم و اندوه های خزنده را که به نوعی از دهان من بیرون می آید بیرون بیاندازد و نه بعضی از حیوانات وحشی. در یک چراغ خاموش تلفن خود را می چرخم و سعی می کنم چیزی را انتخاب کنم اما هیچ چیز درست نیست. من به لیست پخش 50 آهنگ برتر در آمریکا نگاه می کنم. هر آهنگ یا مربوط به افرادی است که رابطه جنسی دارند یا آرزو می کنند که رابطه جنسی داشته باشند. من نمی توانم باور داشته باشم که زندگی خواهرم را خراب کرده ام و حتی یک موسیقی متن فیلم مناسب برای من وجود ندارد که بخاطر آن احساس بدی داشته باشم.

چراغ سبز می شود. پیمایش را متوقف می کنم.

"سلام ، سیری ،" من به تلفنم لرزیدم. "آهنگی راجع به گم شدن خواهر خود پخش کن."

من فکر می کنم صحبت کردن با ویژگی دستیار مجازی در هر تلفن یا تلویزیون بسیار عمیق است اما گاهی اوقات هنگام رانندگی از آن استفاده می کنم زیرا تنها چیزی که احمق تر است این است که دختر نوجوانی است که در حین نگاه کردن در یک تصادف رانندگی می کند. تلفن او من از داشتن یک آماری مفید برای والدین مبهوت محلی خودداری می کنم.

صدای زن رباتیک به من می گوید: "با قطار" بازی "هی ، خواهر روح".

"چی؟ نه! آهنگی را در مورد گم شدن خواهر خود پخش کن! "

"" بازی "هی ، خواهر روح" با قطار ، "تکرار می شود.

یادداشتهای افتتاحیه از بلندگوی تلفن من خارج است.

هییی ، هی هو آویایی ، هی هو اییی.

"سیری ، این را خاموش کن!" من دادم.

اما این آهنگ همچنان ادامه دارد. خواننده در مورد لکه های رژ لب دخترانه روی سر یا چیزی می گوید. این قطعاً یک ترانه در مورد افرادی است که آرزو می کنند رابطه جنسی داشته باشند و نه در مورد خواهران واقعی.

"حتی معنی ندارد !" من وقتی صدای تلفن را روی صندلی مسافر پرتاب می کنم ، صدای فریاد من را صدا می کنم.

اما قبل از اینکه بتوانم از سیری بخواهم دوباره آهنگ را تغییر دهد ، یک SUV نقره ای را می بینم که در طرف اشتباه جاده رانندگی می کند و مستقیم به سمت من حرکت می کند. اشکهایم را چشمک می زنم ، به امید اینکه این یک توهم یا فقط نوعی توهم نوری است که توسط آرایش روی پلکهای من ایجاد شده است. دقیقاً همانطور که من به طرز ناخوشایند سعی می کنم به ترمز ضربه بزنیم ، با هم برخورد می کنیم. سپس همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتد ، با این حال ، خیلی آرام.

اتومبیلهای ما صدای مهیب و مهیب ایجاد می کنند ، مثل اینکه یک میلیون جفت ناخن اکریلیک بلند را روی تخته سیاه بکشید و یک میلیون قوطی سودا را خرد کنید. سپس مثل این است که من می توانم ببینم بدن خودم در هوا بالا می رود و سرم در حال شیشه جلوی پنجره جلوی من است. یک ربع ثانیه راننده دیگر با من تماس چشمی وحشت زده می کنیم ، سپس سرش به جلو می رود. با این حال ، به نوعی ، موسیقی از تلفن من پخش می شود.

سلام عزیز

با محافظ شیشه ای که گردنم را پوشانده است ، و ستون فقرات من در مکان های مختلف ترک خورده است ، تمام چیزی که می توانم فکر کنم این است: اگر در حالی که این آهنگ در حال پخش است میمیرم ، اگر من بمیرم خیلی لک می خورم .

آرشیو کتابهای ممنوعه ، ,  ,یک ,کنم ,های ,خواهر ,است که ,می کنم ,می شود ,در حال ,در مورد ,جنسی داشته باشندمنبع

ماریسا مایر چهار کتاب جدید در زمینه افق دارد - از جمله اولین عاشقانه معاصر او ، "کارما فوری"

فیلم "سه زن" لیزا تددئو در یک زمان از تلویزیون به یک سریال تلویزیونی تبدیل می شود

Spin-Off 'Big Little Lies' ممکن است به شکل کتابهای جدید از لیان موریارتی در حال آمدن باشد

مجموعه شعر "گربه ها" توسط TS Eliot برای خوانندگان طرفدار موسیقی باید خوانده شود

"دختران مقاله" سریال طنزهایی است که باید ماراتن بخوانید - اگر تابحال از دست رفته اید "چیزهای عجیب و غریب"

'Layoverland' توسط Gabby Noone رمان عالی YA برای طرفداران "مکان خوب" است

چرا سارا رز اترر رمان ترسناک بدلكانه درباره تجربه زن بودن را نوشت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

دانلود فیلم ترکی اوات بوکانی مخصوص ماشین | awat Bokani Maysonina894 site PcMod کالباس بر امگا تخفیف ویژه تحلیل بورس باما دانلود kathrynd433d News