تعداد معدودی از چهره های عمومی وجود دارند که می توانند در سال های آینده 2019 را تعریف کنند اما شاید کسی بیشتر از مگان راپینو بازیکن فوتبال آمریکایی نباشد . او نه تنها به خاطر کمک به حمل تیم خود به پیروزی جام جهانی ، بلکه برای صحبت کردن در مورد همه چیز ، از دستمزد برابر در فوتبال ن تا بی اعتنایی وی به دولت فعلی ، عنوان هایی را عنوان کرده است (بیانیه جسورانه وی ، "من به این مرحله نمی روم" * cking کاخ سفید، " مطمئنا به پایین در تاریخ.) خواهید شنید حتی بیشتر از ورزشکار در سال های آینده، به دلیل مگان راپینوئه فقط فرود آمد معامله کتاب ، با توجه به نیویورک تایمز.

انتظار می رود که نخستین دو پروژه غیرقانونی در پاییز سال 2020 به بازار عرضه شود - حداقل ما باید یک چیز را داشته باشیم که در طول انتخابات انتظار داشته باشیم ، درست است؟ - و شامل داستانهایی از زندگی خود راپینو ، و همچنین بحث درمورد موضوعات عدالت اجتماعی است که وی به عنوان سخنگوی حقوق ، خصوصاً حقوق LGBTQ + و حقوق برابر برای ن به سخنگوی وی شده است. براساس بیانیه ناشر ، راپینو همچنین برای نوشتن كتابی از طبقه متوسط ​​با Razorbill ، بخشی از خوانندگان جوان پنگوئن ، امضا كرده است كه به "قدرت جوانی كه در جوامع خود و در سطح جهانی دارند" می پردازد. هنوز هیچ صحبتی در مورد انتشار این کتاب وجود ندارد.

در گفتگو با نیویورک تایمز ، رئیس جمهور و سردبیر پنگوئن پرس ، آن گودوف با ابراز هیجان خود در مورد پروژه کتاب راپینو اظهار داشت: "بسیاری از خانمها ، بازیکنان بزرگ فوتبال ن ، خاطرات خود را نوشتند. مگان دارای بستر متفاوتی است. فکر کردم با تماشای جام جهانی ، "اینجا زنی است که در پوست خودش راحت است." او فقط از این مکان بسیار صادقانه و سر راست عمل می کند و "این است که من هستم". فکر می کنم این چیزی است که بسیاری از افراد آرزو می کنند. "

غیرقابل انکار است که راپینو برای بسیاری از افراد ، در ورزش و پس از آن به یک چهره مشتاق تبدیل شده است. راپینو در سخنرانی خود در مراسم رژه نوار تیم آمریکا در نیویورک سیتی ، مجدداً با موضع گیری خود مبنی بر اینکه او و هم تیمی هایش "خیلی بیشتر" از ورزشکاران هستند گفت: "ما باید بهتر باشیم. ما باید بیشتر دوست داشته باشیم ، کمتر نفرت داشته باشیم. ما باید بیشتر گوش کنیم و کمتر حرف بزنیم. ما باید بدانیم که این مسئولیت همه است ، همه افراد اینجا . این مسئولیت ماست که این دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کنیم. "

برای راپینو ، یکی از اولین گامهای بسیاری که در این طرح وجود دارد ، کتاب است. مراقب باشید برای اولین بار از انتشار او ، که در پاییز سال 2020 به قفسه ها ضربه می زند.

آرشیو کتابهای ممنوعه ، ,راپینو ,باشیم ,  ,کتاب ,مگان ,است که ,ما باید ,داشته باشیم ,بیشتر از ,که درمنبع

ماریسا مایر چهار کتاب جدید در زمینه افق دارد - از جمله اولین عاشقانه معاصر او ، "کارما فوری"

فیلم "سه زن" لیزا تددئو در یک زمان از تلویزیون به یک سریال تلویزیونی تبدیل می شود

Spin-Off 'Big Little Lies' ممکن است به شکل کتابهای جدید از لیان موریارتی در حال آمدن باشد

مجموعه شعر "گربه ها" توسط TS Eliot برای خوانندگان طرفدار موسیقی باید خوانده شود

"دختران مقاله" سریال طنزهایی است که باید ماراتن بخوانید - اگر تابحال از دست رفته اید "چیزهای عجیب و غریب"

'Layoverland' توسط Gabby Noone رمان عالی YA برای طرفداران "مکان خوب" است

چرا سارا رز اترر رمان ترسناک بدلكانه درباره تجربه زن بودن را نوشت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

لوکس چت دانلود آهنگ جدید - دانلود فیلم جدید اقامت اسپانیا بدون خرید ملک اشپزی همه غم ها رفت دوربین هایک ویژن بانک کتاب پیشگام مذهبی و معنوی دوستی DumpsTime