من خیلی حسود هستم که بخوانید "بنابراین این چیز است ." برای اولین بار توسط Alyssa Mastromonaco

اگر کنگلومرای فعلی ن کاخ سفید عذاب آور بود ، من هیچ علاقه ای به قول و قرار داشتن نداشتم. با این حال ، به عنوان یک طلبه ی ، من هنوز رویای این را دارم که روزی در کاخ سفید مشغول کار باشم و به صفوف معدود نی بپیوندم که با بینش حیرت انگیز و سخت کوشی ، مقام ارشد کسب کرده اند. یکی از این ن نیروگاه ، آلیسا ماستروموناکو ، رئیس ستاد سابق عملیات در دولت اوباما است. در دومین مجموعه مقالات کوتاه بنابراین بنابراین این چیز است . ، ماستروموناکو حکمت جدی در مورد حکاکی مسیر خود را رها می کند و خلاصه ای از زمان کار خود در شعبه اجرایی را برای شما فراهم می کند.

وسوسه انگیز است که در چه Mastromonaco انجام شده است نگاه کنید و بگویید "من می خواهم به باشد او،" اما این دقیقا چیزی است که او را در برابر در یک مقاله از کتاب هشدار می دهد. سوالی که او بیشترین شنوایی را ناراحت می کند این است که "چگونه می توانم تا 35 سالگی تو باشم؟" وقتی این سطر را خواندم ، شرمنده شدم ، زیرا این دقیقاً همان چیزی است که من چند مقاله اول را با تعجب صرف کرده ام. ماستروموناکو به سرعت مرا مستقیم کرد. من به عنوان یک زن جوان علاقه مند به ت ، من اغلب به جای تلاش برای یادگیری ، خودم را به تلاش برای تبدیل شدن به الگوی نقش خودم می کشماز آنها. به دلیل کمبود ن در نقاط قدرت ، من اغلب موفقیت یک زن را می بینم و تعیین می کنم که اگر بتوانم آنچه را که او انجام داده است انجام دهم ، می توانم خودم را موفق بدانم. یادآوری مسترموناکو مبنی بر اینکه "[موفقیت] به معنای چیزهای متفاوت برای افراد مختلف است" به عنوان یک خواستار بیداری بسیار مورد نیاز من بود. در حالی که داستان و حرفه او یکی از مواردی است که من به تحسین آن ادامه خواهم داد ، دیگر کسی نیست که تلاش کنم. برای تکثیر

"بنابراین در اینجا چیزهایی است ." توسط Alyssa Mastromonaco

15.11 دلار

خرید در آمازون

موضع کاخ سفید اوباما نمی توانست متفاوت از دولت در حال حاضر متفاوت باشد. با خواندن توضیحات Mastromonaco در مورد جزئیات صریح توقف های کمپین و سفرهای خارجی ، به راحتی می توان تصور کرد که شما فقط بخشی از باند هستید و به خنده ها و ماجراهای آنها پیوسته اید. او افرادی را که به مدت هشت سال سرنوشت کشور ما را کنترل می کردند ، انسانی می کند. این داستانها اشتیاق من به ت را دوباره زنده کردند و به من یادآوری کردند که اگرچه من در خیابان 1600 پنسیلوانیا از دولت پشتیبانی نمی کنم. در حال حاضر ، هنوز هم می تواند جایی باشد که من مایل به کار هستم.

ممکن است Mastromonaco به نظر بی نظیری تأثیرگذار باشد ، اما او هیچ فرصتی را در کتاب خود از دست نمی دهد تا به شما یادآوری کند که او از نظر انسانی دردناک و غالباً شرم آور است. یکی از موضوعات اصلی سندرم روده تحریک پذیر او است. در حالی که ممکن است به نظر می رسد دلیلی برای کنار گذاشتن کتاب به نفع چیزی باشد که تصاویر گرافیکی کمتری از مسائل مدفوع داشته باشد ، در عوض داستانهای او باعث خنده شما خواهد شد - خصوصاً وقتی می خوانید که چگونه او فاجعه را در مسیر دریایی قرار داده است. پایگاه به دنبال یک حادثه خاص کویر پنیر. خواندن چنین علنی از چنین زن مهمی و برجسته به من یادآوری می کند که تجربیات زندگی و ناراحتی ها چیزی نیست که از آن شرمنده شود. اگر Mastromonaco می تواند به رئیس جمهور ایالات متحده توصیه کند در حالی که ترس مداوم از شلیک شلوار خود را دارد ، من مطمئناً می توانم مسئولیت این مسئله را انجام دهم که امروزه ناامنی مرا به ستوه آورده است.

در حالی که ایده برانکشی با هاپ هیکس یا قایق بادبانی با Betsy DeVos انگشتان پا را مجعد می کند ، هیچ چیز بهتر از یک شامگاه The Bachelorette with Mastromonaco نیست (آیا من اشاره کردم که او یک هوادار بزرگ است و یک توییتر زنده اختصاص داده است ؟). از آنجا که این خیلی واقع بینانه نیست ، من به جای خواندن کتابش برای بار دوم یا سوم یا چهارم تصمیم می گیرم. من حاضر نیستم که اعمال افرادی مانند سارا سندرز ، ایوانکا ترامپ و کلینا وی آرزوهای من در کاخ سفید را خراب کنند ، بنابراین سپاسگزارم که ماستروموناکو و کتاب او انگیزه من را برای ایجاد تغییر دوباره تقویت کرده اند.

اگر برای اولین بار در حال انتخاب کتاب Alyssa Mastromonaco هستید : آماده شوید تا ساعت ها پس از اتمام آن صرف تحقیق و تفحص درباره فرصت های شغلی مبارزات انتخاباتی کنونی شوید تا بتوانید یک حرفه ی مهیج ، پر از ماجراجویی و تأثیرگذاری داشته باشید.

اگر آن را دوست دارید و بیشتر از همین موارد را می خواهید: اولین کتاب او را که فکر می کند این یک ایده خوب است ، ببینید؟ جزئیات بیشتری درباره زمان حضور وی در کاخ سفید ارائه می دهد ، و به همان اندازه این کتاب خنده دار است.

و اگر این کتاب شما را به یک ابرقهرمانان Alyssa Mastromonaco تبدیل می کند: هر هفته به پادکست های Hysteria کج رسانه ای گوش دهید ، اتفاقات داغ او را در مورد وقایع جاری گوش دهید.

آرشیو کتابهای ممنوعه ، ,یک ,  ,کند ,mastromonaco ,کتاب ,می کند ,، من ,کاخ سفید ,است که ,که او ,توسط alyssa mastromonacoمنبع

ماریسا مایر چهار کتاب جدید در زمینه افق دارد - از جمله اولین عاشقانه معاصر او ، "کارما فوری"

فیلم "سه زن" لیزا تددئو در یک زمان از تلویزیون به یک سریال تلویزیونی تبدیل می شود

Spin-Off 'Big Little Lies' ممکن است به شکل کتابهای جدید از لیان موریارتی در حال آمدن باشد

مجموعه شعر "گربه ها" توسط TS Eliot برای خوانندگان طرفدار موسیقی باید خوانده شود

"دختران مقاله" سریال طنزهایی است که باید ماراتن بخوانید - اگر تابحال از دست رفته اید "چیزهای عجیب و غریب"

'Layoverland' توسط Gabby Noone رمان عالی YA برای طرفداران "مکان خوب" است

چرا سارا رز اترر رمان ترسناک بدلكانه درباره تجربه زن بودن را نوشت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

آپشن خودرو مجله پزشکی سفارش اینترنتی چاپ کاتالوگ فوری kahijeh.ir|روستای کاهیجه تعمیرگاه کولر گازی و پکبج خرید لوازم یدکی گریدر 705 برش لیزر اجرای دکوراسیون اداری معرفی کالا فروشگاهی فروش لوازم آرایشی و مراقبت پوستی مری کی