من بسیاری از وبلاگ نویسان کتاب مورد علاقه خود را دیده ام که با احساس غرق شدن روبرو هستند و نیاز به استراحت دارند. آنها وبلاگ نویسان هستند که معمولاً حداقل روزی یک بار ارسال می کنند (بعضی اوقات بیشتر) ، بنابراین می توان درک کرد که چرا آنها برای استراحت از برنامه مشغله وبلاگ نویسی خود نیاز به مدتی دارند. من ، از طرف دیگر ، من یک رومه نگار نیستم ، پس چرا احساس فرسودگی وبلاگ نویس کتاب دارم؟

من در پایان بررسی ها عقب افتادم. تمام بررسی هایی که من هنوز ارسال نکرده ام فقط به صورت جزئی نوشته شده است زیرا من نمی توانم در برابر شروع یک کتاب جدید کمی بعد از اتمام خواندن کتاب قبلی مقاومت کنم. بعد از چند فصل ، من همیشه بیشتر علاقه مند به خواندن هستم ، بنابراین به ناچار تصمیم می گیرم تا پایان کتاب خواندن ، بررسی های پایان را کنار بگذارم. وقتی کار را تمام کردم ، چرخه از همه دوباره شروع می شود.

5235

وقتی آخر هفته به پایان می رسد ، من همیشه به خودم قول می دهم که یک هفته بررسی های ارزشمند را از دست بدهم - این یک شروع عالی برای کوچک کردن بقیه است ، درست است؟ من پیش نویس را به طور تصادفی باز می کنم ، و مشغول نوشتن بازبینی طولانی مدت می شوم . فقط برای پایان دادن به حذف همه چیزهایی که توانستم بنویسم. اگر من توانستم هر چیزی بنویسم ، یعنی. تمرکز من هرگز وجود ندارد ، زیرا من به کتابی که می خوانم فکر می کنم و نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد.

سایت دانلود کتب

چیزی باید تغییر کند من نمی توانم فقط خواندن نسخه های نقد و بررسی را ادامه دهم تا نوشتن نظرات من درباره کتاب ها را خاتمه دهم. این طور نیست که نمی خواهم آنها را مرور کنم. من دوست دارم نظرات خود را در مورد کتابهایی که دوست داشتم به اشتراک بگذارم ، یا توضیح می دهم که چرا یک کتاب برای من کار نکرده است. من عاشق گفتگوهایی هستم که با دیگران جلب می شود که همان کتاب را خوانده اند. تا اینکه وبلاگ نویسی را شروع کردم ، فرصتی برای صحبت درباره کتابهایی که می خواندم چیز نادر بود. هر کسی را که می شناختم یا اصلاً نمی خواند (وحشت!) یا کتابهایی را که می خواستم در مورد آنها صحبت کنم ، نخوانده است. من عاشق این هستم که یک وبلاگ نگار کتاب هستم ، اما اجازه داده ام چنین بررسی گسترده ای را انجام دهم که به جای لذت بردن از آن ، احساس راحتی کرده ام و نوشتن هر چیزی را دشوار می کنم.

من قصد دارم مدتی استراحت کنم از خواندن ARC و فقط کتابهای خودم را بخوانید که مدتهاست روی TBR من ماندگار است. اگر احساس می کنم اصلاً حرفی برای گفتن ندارم ، هیچ یک از دو جمله کوتاه در مورد Goodreads را مرور نمی کنم.

این بدان معنا نیست که من در مورد بلاگ نویسی صحبت می کنم ، هر چند! من قصد دارم از این زمان استفاده کنم تا بقیه بررسی های ARC را باز کنم. بعد از اینکه همه آنها را ارسال کردم ، دوباره به خواندن ARC می شوم ، اما این کار را با اجرای کامل قبل از شروع یک کتاب جدید ، درست انجام خواهم داد.

آیا هر یک از شما با عقب نشینی های بازبینی مشکل دارید چه چیزی به شما کمک کرد تا در مسیر برگشت باشید؟

کتاب Dead Inside توسط نوئل هولتن

tinyurl rebrandly bit.do bit.ly opizo.com
gg.gg shorturl.at shorl.com v.ht is.gd
      b2n.ir plink.ir

آرشیو کتابهای ممنوعه ، ,کنم ,کتاب ,یک ,بررسی ,وبلاگ ,می کنم ,    ,که می ,در مورد ,بعد ازمنبع

ماریسا مایر چهار کتاب جدید در زمینه افق دارد - از جمله اولین عاشقانه معاصر او ، "کارما فوری"

فیلم "سه زن" لیزا تددئو در یک زمان از تلویزیون به یک سریال تلویزیونی تبدیل می شود

Spin-Off 'Big Little Lies' ممکن است به شکل کتابهای جدید از لیان موریارتی در حال آمدن باشد

مجموعه شعر "گربه ها" توسط TS Eliot برای خوانندگان طرفدار موسیقی باید خوانده شود

"دختران مقاله" سریال طنزهایی است که باید ماراتن بخوانید - اگر تابحال از دست رفته اید "چیزهای عجیب و غریب"

'Layoverland' توسط Gabby Noone رمان عالی YA برای طرفداران "مکان خوب" است

چرا سارا رز اترر رمان ترسناک بدلكانه درباره تجربه زن بودن را نوشت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

آقای کاغذ دیواری لاله های روستای برگه سوغات بوشهر etsyshop مجله‌ی گردشگری cctvalash ساخت بج سینه، تندیس، مدال و شیلد | نشانه ساز سریال ها/خبرها/ورزشی ILove anime سوالات استخدامی دیوان محاسبات حسابرس سال ۹۸