یکی از عادت های قدیمی که کاترین مارتینکو TreeHugger به طرز سرسختانه ای به آن می چسبد خواندن کتاب های کاغذی است.

من هرگز کتاب الکترونیکی را خریداری نکرده ام و نمی خواهم برنامه ریزی کنم. من فقط عاشق کتاب های کاغذی ، بو ، وزن ، کاغذ ، جلد ، ضمائم ، یادداشت های نشر هستم. افرادی که کتابهای الکترونیکی می خوانند به همان اندازه متوجه نمی شوند که من در جلسات باشگاه کتابم کشف کردم. کسانی از ما که با یک کتاب فیزیکی در تعامل هستند ، تجربه متفاوتی دارند.

خوانندگان مخالف بودند ، و خاطرنشان كردند: "Hmmmm . این Treehugger است ، نه؟ كتابهای كاغذی؟ رومه های كاغذی؟ كتابهای كاغذی؟ سوختهای فسیلی برای تحویل آنها. آب و منابع لازم برای تولید آنها." و "شما بدون نیاز به دادن چیزهایی که دوست دارید ، محیط زیست را نجات می دهید." این درخت Tugger نیست ، نه Tree Killer. "
کتاب را با زبانه ها
لوید آلتر / کتاب با تعداد زیادی یادداشت پس از آن. / CC BY 2.0
من شخصاً خواندن کتاب های کاغذی را تقریبا به اندازه خواندن کتاب های اپل یا Kindle در iPad خود دوست ندارم. تقریباً تمام خواندن من برای کار است و خیلی راحت نشان دادن مکان شما در آن است که به منابع و پاورقی ها پیوند دهید ، از یک میلیون برگه یکبار مصرف پلاستیکی یا کاغذی مانند من هنگام خواندن کتاب کاغذ استفاده نکنید.

کم کردن
کتاب الکترونیکی Downsize را خواندم و سپس آنها نسخه ای سخت را برای من ارسال کردند / Lloyd Alter / CC BY 2.0
من قصد داشتم به ریاضیات بروم و پستی را با مقایسه انرژی مورد نیاز برای ایجاد یک Kindle یا Kobo خواننده در مقابل چاپ یک کتاب (اجماع این باشد که شما باید حدود 25 کتاب بخوانید تا حتی شکسته شود) ، اما بعد یادم آمد که اینگونه است نه باینری ، نه یا یا. بنابراین من از کاترین در مورد کولر آبی مجازی ما سؤال کردم:

بحث کتابخانه
ضبط اسکایپ / صفحه
این مهم است ، چیزی که من آن را مغالطه انتخاب های دروغین خوانده ام . مثل پاسخ من به بحث در مورد بطری ها در مقابل قوطی است . گزینه سوم وجود دارد ، استفاده مجدد و دوباره پر کردن. تقریباً همیشه گزینه سوم وجود دارد. با کتاب ، جواب کتابخانه است. کتاب های کتابخانه یکبار مصرف نیستند. آنها بارها مورد استفاده قرار می گیرند ، به اشتراک گذاشته می شوند.

برخی هستند که کتابخانه را دوست ندارند. دونالد ترامپ سعی کرد بودجه آنها را کاهش دهد . چند سال پیش ، ادوارد مک کللند ، نویسنده ، مطلبی از طنز را در مورد کتابخانه های بودجه شهر شیکاگو ، با عنوان کتابخانه ها = سوسیالیسم نوشت :

من نمی توانم به عنوان نمونه ای عجیب تر از سوسیالیسم تحت حمایت دولت از کتابخانه عمومی فکر کنم. به شهروندان غیرمولد بدون داشتن دو نیکل برای مالش دادن ، به میلیونها کتاب که هرگز نتوانسته اند به تنهایی خودشان بخرند ، دسترسی پیدا می کنند - همه با دلارهای مالیاتی شهروندان مولد پرداخت می شوند. آیا دولت به مردم می پردازد که توکسی ها را بطور رایگان اجاره کنند ، قایق های بادبانی را به صورت رایگان یا گلف بازی کنند؟ نه اینطور نیست. پس چرا باید هزینه مردم را برای خواندن کتاب و گشت و گذار در اینترنت بپردازد؟

اما در واقع ، این دیگر طنز نیست. مونیکا پوتس چند هفته پیش در نیویورک تایمز درباره دعوا بر سر یک کتابخانه در شهر زادگاهش در آرکانزاس با عنوان " سرزمین خود شکست " نوشت :

من در ابتدا متوجه آن نشدم ، اما دعوا بر سر كتابخانه به بحث بزرگتری در مورد ساختمان كتابخانه انجام شد ، و حتی مبارزه ای بزرگتر از آن ، در مورد دولت شهرستان ، مبلغی كه باید برای آن بپردازد ، و چگونه و چگونه اصلاً مردم باید مالیات بگیرند. جنگ کتابخانه به خودی خود جنگی برای آینده آمریکایی روستایی بود ، منظور از زندگی برای زندگی در یک استان مانند مین ، آنچه همسایگانم مایل بودند برای دیگری انجام دهند ، چه چیزی را که می خواستند برای فدا کردن یک حس قربانی کنند. جامعه اینجا

جواب این بود که اکثراً خیلی زیاد نبود.

من شخصاً اغلب از كتابخانه استفاده نمی كنم ، اما همسرم بزرگترین مشتری آن است كه غالباً ده ها كتاب خارج از خانه دارد. (او اکنون 32 نفر را در اختیار دارد.) برای حفظ امتیازات وام خود ، به بچه ها می آموزد که هر پنجشنبه بعد از ظهر بخوانند. کتابخانه عمومی تورنتو بسیار پیشرفته است و او می تواند آنها را بصورت آنلاین سفارش دهد. حتی اگر کاترین در یک شهر کوچک زندگی کند ، او می تواند همین کار را کند و کتاب ها را نیز به داخل خود ببرد.

کتابهایی که باید بخوانم
کتابهایی که II سعی در خواندن آنها دارم / Lloyd Alter / CC BY 2.0
در واقع ، بعضی اوقات کتاب های کاغذی را کمی افسرده می بینم. آنها توسط ناشران برای من ارسال می شوند و برای من وزن می گیرند ، تمام این کتابهایی که به آنها قول داده ام بخوانم و مرور کنم و به سختی آغاز شده اند. من نسخه های دیجیتالی را می خواهم ، اما آنها در iPad خوانده نشده اند.

وقتی کتابی از اپل یا کیندل می خرم ، نمی توانم آن را با دانش آموزان یا دوستانم به اشتراک بگذارم. (کیندل به شما امکان می دهد تا به اشتراک بگذارید ، اما سخت است و محدود است.) سؤالی در مورد اینکه آیا من حتی مالک آن هستم ، وجود دارد یا فقط مجوز آن را دارم.

یک کتابخانه هیچ یک از این مشکلات را ارائه نمی دهد. شما کتاب را به عقب می خوانید ، می خوانید یا خوانده نمی شوید ، و دور از ذهن نیست. کتابخانه همچنین بهترین تعریف از اقتصاد اشتراکی ، افرادی است که به دیگران کمک می کنند و به آنها می آموزند. آنها تقریباً در همه جا مورد تهدید قرار گرفته اند.

بنابراین اگر به تأثیر محیطی محیط خواندن خود اهمیت می دهید ، به یاد داشته باشید که این یک سوال دوتایی از کتاب در مقابل کتاب الکترونیکی نیست. سبزترین کتاب همان کتابی است که شما از کتابخانه عمومی دریافت می کنید.

آرشیو کتابهای ممنوعه ، ,کتاب ,های ,کتابخانه ,یک ,مورد ,کتاب های ,در مورد ,خواندن کتاب ,، اما ,های کاغذیمنبع

ماریسا مایر چهار کتاب جدید در زمینه افق دارد - از جمله اولین عاشقانه معاصر او ، "کارما فوری"

فیلم "سه زن" لیزا تددئو در یک زمان از تلویزیون به یک سریال تلویزیونی تبدیل می شود

Spin-Off 'Big Little Lies' ممکن است به شکل کتابهای جدید از لیان موریارتی در حال آمدن باشد

مجموعه شعر "گربه ها" توسط TS Eliot برای خوانندگان طرفدار موسیقی باید خوانده شود

"دختران مقاله" سریال طنزهایی است که باید ماراتن بخوانید - اگر تابحال از دست رفته اید "چیزهای عجیب و غریب"

'Layoverland' توسط Gabby Noone رمان عالی YA برای طرفداران "مکان خوب" است

چرا سارا رز اترر رمان ترسناک بدلكانه درباره تجربه زن بودن را نوشت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

هر چی که بخوای چگونگی کار با انواع آسیاب صنعتی و خانگی همه چی موجوده TV MOVIES Beam ای آهن استار وب روزفا آپشن خودرو | گندم کار طراحی سایت